O firmie
Szanowni Państwo!

Oddajemy do Państwa dyspozycji sklep z art. dziecięcymi. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie wypracowane w bezpośrednim kontakcie z klientami w naszym sklepie stacjonarnym oraz praktyczna wiedza, zdobyta podczas wychowywana własnych dzieci, pomoże nam wybrać z Państwem najlepsze produkty: Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka, krzesełka do karmienia, zabawki dla Waszych pociech.
Nasza oferta skonstruowana jest tak aby każdy mógł znaleźć odpowiedni produkt dla swojego dziecka. Opieramy się na współpracy tylko z najlepszymi producentami: Baby design, X-lander, RECARO, Maxi Cosi, Coletto, Camarelo, Coneco, Milly Mally, Caretero, ARTI, HEVEA, AVENT, Baby Ono, Adamex, TUTEK, którzy tak jak my, szanują Klienta a ich produkty są idealną kompozycją wysokiej jakości i rozsądnej ceny. Towary o zbyt wysokim współczynniku awaryjności, eliminujemy ze swojej oferty.
Większość produktów w naszej ofercie wysyłamy od ręki. W niektórych przypadkach towar dowozimy z magazynu, (chcąc utrzymać atrakcyjne dla Państwa ceny, musimy utrzymywać spore powierzchnie nagazynowe pod miastem) więc czas realizacji może ulec wydłużeniu do 3 dni. Jeśli chcecie Państwo dokładnie oszacować czas realizacji Waszego zamówienia, prosimy o kontakt - ustalimy szczegóły.
 
W naszym dorobku jest ponad 18.000 transakcji na ALLEGRO oraz ponad dwa razy tyle w bezpośredniej sprzedaży w sklepie stacjonarnym. Służymy fachową poradą. Zawsze zachęcamy do zadawania pytań, na które udzielimy wyczerpujących odpowiedzi, tak aby Państwo mogli podjąć świadomy wybór. Zawsze obsługujemy Klienta tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. My też kiedyś nie wiedzieliśmy co i jak wybrać!
 
Zapraszamy do zakupów Mamusie, Tatusiów oraz całe rodziny
Prowadzimy sklep stacjonarny w Warszawie przy Człuchowskiej 25 paw. 58. Czynny od poniedziałku do piątku w godz 11-17, w soboty od 11-14. w pozostałym terminie dostępni jesteśmy w zakładce "kontakt"
 
Będzie nam niezmiernie miło jeśli staniecie się Państwo Klientami naszego sklepu. Zachęcamy do zakupów.
 
Z wyrazami szacunku,
Joanna i Michał Smułkowscy.
po-moc@o2.pl
tel: 792-793-730

Infolinia:

792-793-730

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl