Dostawa i czas realizacji

.Dostarczanie zamówionych produktów

1. Zamówione towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem firm kurierskich: DPD - przesyłki krajowe, DHL - przesyłki międzynarodowe. W przypadku mniejszych przesyłek do 1 kg zdarza nam się skorzystać z Poczty Polskiej.
2. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień. Zamówienia mogą dotyczyć dostaw do miejsc na obszarze Polski a także na terenie Europy jeżeli płatność jest dokonana za pomocą karty kredytowej, lub szybkim przelewem online lub przelewem tradycyjnym.
zapytaj handlowca o koszt dostawy do Twojego kraju.
3. Czas realizacji od 2 do 5 dni. Większość towarów znajduje się na naszym magazynie. Jeżeli chcecie Państwo wiedzieć dokładnie jaki będzie czas realizacji Państwa zamówienia - zapytaj handlowca.

4. Przesyłek zagranicznych nie wysyłamy w opcji za pobraniem. Oznacza to, iż ustalamy indywidualny koszt dostawy do konkretnego kraju. Ustaloną kwotę należy uiścić razem z zapłatą za zamówiony produkt/produkty z góry. Przesyłki zagraniczne realizujemy kurierem DHL. W niektórych przypadkach DHL ma podpisane umowy z podwykonawcami, którzy zajmują się ostatecznym doręczeniem w danych okręgach lub miasteczkach. Nie wszystkie przedmioty można wysłać w jednej przesyłce. Prosimy o kontakt aby doprecyzować szczegóły i koszty przesyłek wieloprzedmiotowych. Czas realizacji przesyłki międzynarodowej to do 7 dni.

5. Na życzenie klienta sklep wystawia Fakturę VAT.

Infolinia:

792-793-730

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl